info

CARLOT AUTOMOBILIŲ PREKYBOS VIETA

pas mus viskas taip paprasta
info
PIRKTI   REGISTRUOTIS   VAIRUOTI
info
info

Kaip tai veikia?

Automobilio, o ypač – naudoto, pirkimas – atsakingas, neretai daug rūpesčių sukeliantis sprendimas. Kai automobilio dar žūtbūt nereikia, pasiūlymų netrūksta, o, vos tik kibus į rimtesnes paieškas, atrodo, pasiūla iš karto susiaurėja? Neramu dėl rizikos susidurti su nesąžiningais, transporto priemonę su paslėptais defektais parduoti bandančiais pardavėjais? Neaiškumų kelia automobilio pirkimo-pardavimo proceso formalumai? O situacija, kai pritrūksta pinigų, tampa tikru galvos skausmu… Atidėti automobilio įsigijimą, svarstyti, kokių reikalavimų, keliamų perkamai transporto priemonei, galima atsisakyti, taip sumažinant jos kainą, ar ieškoti būdų, kur pasiskolinti trūkstamą sumą?

Jei ieškote naudoto automobilio, tačiau jo įsigijimas, vien teoriškai žvelgiant, jau atrodo sudėtinga užduotis, iš karto kreipkitės į mus. Ne tik sutaupysite daug laiko, bet ir išvengsite rizikos "nudegti" dėl nesėkmingo pirkinio. "Carlot" – tai naudotų automobilių prekyba ir galimybė šiuos įsigyti net ir neturint reikiamos sumos (automobilių pirkimas lizingu ar ilgalaikė automobilių nuoma). Siūlome visas paslaugas (pradedant automobilio diagnostika ir baigiant pagalba, ieškant geriausio finansavimo sprendimo), reikalingas, jog automobilių išperkamoji nuoma ar įsigijimas taptų malonia patirtimi, kurią, prireikus, norėtųsi pakartoti.

Visų automobilių, esančių mūsų fizinėje prekybos aikštelėje ar internetinės svetainės kataloge, techninė apžiūra yra reguliariai atnaujinama, tad, norint dėmesį patraukusį variantą išbandyti kelyje, nekils jokių problemų. Jei mūsų siūlomame asortimente neradote tinkamo modelio, atsižvelgdami į Jūsų individualius pageidavimus, tarpininkaujame, ieškant svajonių automobilio.

Perkant naudotą automobilį, negalima vadovautis "katės pirkimo maiše" strategija. Visi "Carlot" automobiliai turi prieinamą patikrinti transporto priemonės istoriją. O, Jums pageidaujant, galime pasiūlyti ir papildomos automobilio diagnostikos galimybę.

Neturite visos sumos, reikalingos automobiliui įsigyti? O gal nenorite, jog, nusipirkus automobilį, tektų riboti kitus savo ir savo šeimos poreikius? Automobiliai išsimokėtinai arba, esant blogai kredito istorijai, automobilių ilgalaikė nuoma, pasirenkant sau priimtiną mėnesinės įmokos dydį – galimybė, kuria siūlome pasinaudoti. Jums tereikia užpildyti mūsų interneto svetainėje esančią paraiškos formą ir sulaukti operatyvaus atsakymo dėl automobilio išperkamosios nuomos galimybės. Bendradarbiaujame su įvairiomis kredito įstaigomis, tad iš kelių skirtingų kreditorių pasiūlymų galėsite pasirinkti tą, kuris auto išperkamąją nuomą ar lizingą siūlo geriausiomis sąlygomis.

CARLOT viskas taip paprasta
 SURASKITE SAVO SVAJONIŲ AUTOMOBILĮ 

Raskite savo svajonių automobilį mūsų kataloge arba automobilių stovėjimo aikštelėje. Tačiau jei neradote to, ko norėjote – praneškite mums ir mūsų konsultantai padės surasti jūsų svajonių automobilį.

 PASIRAŠYKITE PIRKIMO SUTARTĮ 

Prieš pirkimo-pardavimo sutartį – patikrinkite automobilį patys, sužinokite automobilio istoriją iš pardavėjo arba paprašykite atlikti pakartotinę diagnostiką.

info
 PERREGISTRUOTI AUTOMOBILĮ 

Atlikite transporto priemonės perregistravimą ir Jūsų automobilio svajonė taps realybe.

 FINANSAVIMAS 

Reikia finansavimo automobiliui įsigyti? Mes padėsime.

 VAIRUOTI 

Sėskite į savo naują automobilį ir važiuokite.

info
info
Kaip greitai galima gauti automobilį?

Išbandykite automobilį, kuris patiko, ir jis gali būti jūsų vos per 30 minučių

Reikia finansavimo?

Apsilankykite finansavimo skyriuje ir sužinokite savo galimybes. Padėsime rasti geriausią pasiūlymą rinkoje

info
Norite patikrinti automobilį?

Galime pasiūlyti automobilio diagnostiką

Ar galiu rezervuoti automobilį?

Kiekvieną kataloge esantį automobilį galima rezervuoti paspaudus rezervavimo mygtuką arba paskambinus nurodytu telefonu

info
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais bei siekiant pagerinti svetainės funkcionalumą.   Daugiau informacijos rasite   Slapukų politikoje
Priimti slapukus
Carlot 2024
×
flag
+370 601 56 203