Apie mus

"Carlot" – tai galimybė kiekvienam vairuoti savo svajonių automobilį, nepaisant individualių pageidavimų, keliamų transporto priemonei ar esamos finansinės situacijos. Būtent tai ir buvo pagrindinis tikslas, paskatinęs mus 2022 metais pradėti prekybą naudotais automobiliais, esant poreikiui, kartu pasiūlant ir palankias finansavimo galimybes (automobiliai išsimokėtinai, auto išperkamoji nuoma).

Turimų automobilių, besiskiriančių marke, galingumu, pavarų dėžės tipu bei kitais techniniais parametrais, asortimentą galite apžiūrėti "Carlot" interneto svetainėje arba atvykę į mūsų prekybos aikštelę, esančią Vilniuje, Gariūnų g. 49.

Prekiaujame tvarkingais automobiliais, kurių techninė apžiūra yra reguliariai atnaujinama. Siekdami, jog kliento sprendimas pirkti vieną ar kitą automobilį iš "Carlot" būtų užtikrintas, siūlome ne tik bandomąjį važiavimą, bet ir galimybę susipažinti su dominančio automobilio istorija. O, pageidaujant, galima ir papildoma automobilio techninė diagnostika, aktuali perkantiems naudotą transporto priemonę.

Pas mus galima rinktis ne tik iš plataus naudotų automobilių asortimento, bet ir pasinaudoti net keliomis finansavimo galimybėmis, leidžiančiomis būti mobiliu iš karto, atsiskaitant už tai reguliariai mokamomis mėnesinėmis įmokomis. Bendradarbiaujame su įvairiomis finansų įstaigomis bei automobilių nuomos bendrovėmis, kurių teikiamais lizingo ar išperkamosios automobilių nuomos pasiūlymais galite pasinaudoti iš karto. Tad, net ir perkant automobilį išsimokėtinai, procesas nuo jo išbandymo kelyje iki raktelių perdavimo į Jūsų rankas gali trukti vos valandą!

Kontaktai

Gariūnų g. 49, (415 aikštelė), Vilnius
+370 601 56 203
I-V: 09:00-18:00
VI: 08:00-15:00
VII-Nedirbame
CARLOT viskas taip paprasta
 SURASKITE SAVO SVAJONIŲ AUTOMOBILĮ 

Raskite savo svajonių automobilį mūsų kataloge arba automobilių stovėjimo aikštelėje. Tačiau jei neradote to, ko norėjote – praneškite mums ir mūsų konsultantai padės surasti jūsų svajonių automobilį.

 PASIRAŠYKITE PIRKIMO SUTARTĮ 

Prieš pirkimo-pardavimo sutartį – patikrinkite automobilį patys, sužinokite automobilio istoriją iš pardavėjo arba paprašykite atlikti pakartotinę diagnostiką.

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais bei siekiant pagerinti svetainės funkcionalumą.   Daugiau informacijos rasite   Slapukų politikoje
Priimti slapukus
Carlot 2024
×
flag
+370 601 56 203