info
Radote savo svajonių automobilį, bet
TRUPUTĮ TRŪKSTA

Užpildykite paraišką ir mes Jums padėsime

automobilių finansavimo galimybės

€  
Suma
Terminas
12 mėnesių
18 mėnesių
24 mėnesių
36 mėnesių
48 mėnesių
60 mėnesių
72 mėnesių
Mėnesinis mokestis 
Jūsų paskola - EUR į mėnesių
per mėnesį
UŽPILDYK PARAIŠKĄ, SUŽINOK SAVO GALIMYBES IR ĮSIGYK NAUJĄ AUTOMOBILĮ
Atsakysime per 30 minučių 
success

Ačiū!

Jūsų paraiška gauta.

Netrukus susisieksime su jumis.

car

Finansavimas

Automobilis – ne tik savotiška "vizitinė kortelė", galinti nemažai papasakoti apie jo savininką. Šiandien tai – kone būtinybė, padedanti užtikrinti komfortišką gyvenimą sau bei savo šeimai. Jei kai kurių pirkinių įsigijimą galima atidėti tol, kol kiaulė taupyklė prisipildys iki viršaus, tai automobilio, natūralu, Jums reikia čia ir dabar. Be automobilio gyvenimas tarsi sustoja, o kasdienė rutina, anksčiau nekėlusi problemų, tampa sunkiai įveikiama našta.

Laukti, kol pagerės finansinė padėtis, negalite ne tik Jūs, bet ir Jūsų svajonių automobilis. Techniškai ir estetiškai tvarkingi automobiliai, vos tik atkeliavę į prekybos aikštelę ar patalpinti specializuotuose skelbimų portaluose, sulaukia potencialių pirkėjų dėmesio. Tad, tikėtina, kol suksite galvą, iš kur gauti reikiamą sumą pinigų, Jūsų svajonių automobilį nupirks kažkas kitas. Racionali išeitis, kurią pasirenka vis daugiau mūsų klientų – automobiliai išsimokėtinai ar išperkamoji automobilių nuoma.

"Carlot" automobiliai išsimokėtinai – tai galimybė sėstis už svajonių automobilio vairo čia ir dabar, o ne, vienas po kito praleidžiant vis geresnį pasiūlymą, laukti finansiškai stabilesnių laikų. Kaip liudija „Carlot“ klientų patirtis, visų formalumų, reikalingų automobiliui įsigyti, net ir perkant šį išsimokėtinai, tvarkymas gali trukti vos valandą!

Auto išperkamoji nuoma arba lizingas leidžia įsigyti individualius poreikius atitinkantį automobilį net neturint visos reikiamos sumos. Naudojatės automobilio teikiamais privalumais iš karto, mokėdami mėnesines įmokas, kurių dydis atitinka finansines galimybes. "Carlot" – tai geras automobilis išsimokėtinai, nevaržant kitų savo bei artimųjų poreikių!

"Carlot" Jums siūlo ne tik platų naudotų automobilių pasirinkimą, bet ir galimybę iš karto gauti finansavimą transporto priemonei įsigyti palankiomis sąlygomis. Automobilio įsigijimo procesas, išvengiant būtinybės kreiptis į kelias skirtingas įmones (pardavėją ir kreditorių), sutaupo daug laiko ir leidžia mėgautis kelione naujuoju automobiliu greičiau, nei galbūt tikėjotės.

Jei Jus domina automobilis išsimokėtinai, tiesiog užpildykite finansavimo paraišką, pateiktą mūsų interneto svetainėje, nurodydami reikiamą paskolos sumą ir išsimokėjimo laikotarpį. Vos per keliasdešimt minučių sulauksite atsakymo, ar, įvertinus individualias mokumo galimybes, Jums gali būti suteikta ši finansinė paslauga. Bendradarbiaujame su skirtingais kreditoriais, tad, tikėtina, galėsite rinktis net iš kelių pasiūlymų ir nuspręsti, kurios įmonės lizingo sąlygos yra Jums priimtiniausios.

Klientams, kuriems, dėl kredito istorijos, transporto priemonės įsigijimas lizingu nėra įmanomas, sprendimu gali tapti mūsų partnerių palankiomis sąlygomis siūloma auto išperkamoji nuoma.

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais bei siekiant pagerinti svetainės funkcionalumą.   Daugiau informacijos rasite   Slapukų politikoje
Priimti slapukus
Carlot 2024
×
flag
+370 601 56 203