AUTOMOBILIŲ KATALOGAS

Filtras
Kuro tipas
Automatinė
Mechaninė
Visi

Automobiliai

Skonis draugų neturi, tiesa? Tai – liaudies išminties perliukas, tinkantis įvairiose situacijose. Žinoma – ir renkantis automobilį. Nesvarbu, ar esate ištikimi tam tikrai automobilio markei ir konkrečiai žinote, kokio modelio ieškote, ar Jums reikalingas ekonomiškas variantas, neperžengiantis tam tikros sumos. "Carlot" automobiliai ir auto išperkamoji nuoma – universalus sprendimas kiekvienam, ieškančiam naudoto, tačiau tvarkingo ir patikimo automobilio.

Kokius automobilius Jums siūlo "Carlot"?

"Carlot" siūlomi automobiliai/auto išsimokėtinai yra naudoti, tačiau techniškai tvarkingi, su reguliariai atnaujinama technine apžiūra bei matoma istorija. Mūsų parduodamų transporto priemonių asortimente rasite įvairių markių automobilių, besiskiriančių galia, kėbulo/kuro/pavarų dėžės tipu bei kitais techniniais parametrais. Ir, žinoma, kas aktualu dažnam pirkėjui – kaina, kuri, pasirinkus automobilių lizingą ar išperkamąją nuomą, tampa prieinama daugeliui Jūsų.

Kaip įsigyti automobilį iš "Carlot"?

Paspaudę ant Jus dominančio automobilio, esančio mūsų internetinėje svetainėje, galite apžiūrėti jo nuotraukas, atspindinčias estetinę būklę, bei susipažinti su techniniais parametrais, svarbiais renkantis transporto priemonę. Patiko tai, ką pamatėte nuotraukose ir perskaitėte automobilio aprašyme? Tuomet nelaukite, kol kitas pirkėjas, kurį taip pat domina šios transporto priemonės įsigijimas ar ilgalaikė automobilių nuoma, Jus aplenks!

Dėmesį patraukusį automobilį rezervuokite vos vienu klavišo spustelėjimu. Turėsite 24 valandas laiko nuspręsti, ar tai – Jūsų svajonių automobilis. Norimą automobilį apžiūrėti realiai ir išbandyti kelyje, pasirinkus sau patogų laiką, galite atvykę į "Carlot" automobilių aikštelę, esančią Vilniuje, Gariūnų g. 49.

Jei Jums aktualu automobilių įsigijimas lizingu, leidžiantis už pasirinktą transporto priemonę sumokėti dalimis, galite iš karto kreiptis ir dėl finansavimo galimybės. Spustelėkite atitinkamą mygtuką, nurodykite pageidaujamą sumą, lizingo laikotarpį bei kitus reikiamus duomenis. Vos per 30 minučių sužinosite, ar Jums gali būti pasiūlyta (jei taip – kokiomis sąlygomis) auto išsimokėtinai galimybė.

Jei, dėl tam tikrų priežasčių, lizingas automobiliui įsigyti negali būti suteiktas, puiki išeitis – mūsų partnerių siūloma auto išperkamoji nuoma.

Beliko sudaryti pirkimo-pardavimo bei, jei aktualu automobiliai išsimokėtinai ar išperkamoji automobilio nuoma, lizingo/ilgalaikės nuomos sutartis, atlikti transporto priemonės perregistravimą ir, žinoma, leistis į pirmąją kelionę ką tik įsigyti automobiliu. Juk su "Carlot" viskas taip paprasta ir greita! Vos valanda laiko: tik tiek gali užtrukti, kol, išbandę patikusį automobilį bei, su mūsų pagalba, sutvarkę visus reikiamus formalumus, galėsite pasiimti jo raktelius ir išriedėti iš "Carlot" aikštelės.

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais bei siekiant pagerinti svetainės funkcionalumą.   Daugiau informacijos rasite   Slapukų politikoje
Priimti slapukus
Carlot 2024
×
flag
+370 601 56 203