Dažniausiai užduodami klausimai

Kokias paslaugas gali pasiūlyti "Carlot"?

"Carlot" siūlo šias paslaugas:

  • Prekyba naudotais automobiliais;
  • Automobilio techninė diagnostika;
  • Automobiliai išsimokėtinai ir automobilių ilgalaikė nuoma;
  • Automobilių išperkamoji nuoma;
  • Automobilių pirkimas per partnerius;
  • Automobilių pardavimas komiso būdu.

Automobilių išperkamoji nuoma: ką reikėtų žinoti?

Automobilių išperkamoji nuoma – puiki išeitis, kai, dėl tam tikrų priežasčių, lizingas automobiliui įsigyti negali būti suteiktas. Auto išperkamoji nuoma arba lizingas suteikia galimybę įsigyti individualius poreikius atitinkantį automobilį net ir neturint visos reikalingos sumos. Automobilių išperkamoji nuoma leidžia naudotis transporto priemone iš karto, mokant mėnesines įmokas, kurių dydis atitinka kiekvieno finansines galimybes.

"Carlot" siūlo galimybę iš karto gauti finansavimą automobiliui įsigyti palankiomis sąlygomis: Jums tereikia užpildyti finansavimo paraišką ir nurodyti reikiamą paskolos sumą bei išsimokėjimo laikotarpį. Atsakymo, ar, įvertinus individualias mokumo galimybes, Jums gali būti suteikta ši finansinė paslauga, sulauksite vos per keliasdešimt minučių. "Carlot" bendradarbiauja su skirtingais kreditoriais, tad galėsite rinktis net iš kelių pasiūlymų ir nuspręsti, kurios įmonės lizingo sąlygos Jums yra priimtiniausios.

Kokius dokumentus turėčiau pateikti automobilio nuomai?

Norėdami išsinuomoti automobilį, turite pateikti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir asmens tapatybę įrodantį dokumentą (ID kortelę, pasą, leidimą gyventi Lietuvoje, jei esate ne LR pilietis).

Kokie galimi automobilio įsigijimo būdai?

Automobilį galite įsigyti iš karto sumokėdami už jį pilną sumą. Tačiau, jei negalite už automobilį atsiskaityti iš karto, "Carlot" siūlo galimybę įsigyti automobilį išsimokėtinai arba auto išperkamąją nuomą.

Kokio amžiaus asmuo gali įsigyti automobilį?

"Carlot" automobilius gali įsigyti asmenys, ne jaunesni kaip 21-erių metų.

Ar galima vienu metu nuomotis daugiau nei vieną automobilį?

Taip, vienu metu galite nuomotis daugiau nei vieną automobilį.

Ar tretieji asmenys gali naudotis nuomojamu automobiliu?

Nuomojamu automobiliu iš "Carlot" gali naudotis tik nuomininkas arba artimi jo šeimos nariai, kurie turi teisę vairuoti.

Kaip išsirinkti automobilį?

Išsirinkti automobilį iš "Carlot" yra labai paprasta. Vos keli žingsniai ir, neilgai trukus, su automobiliu galėsite išriedėti į savo pirmąją kelionę!

  1. Vos vienu klavišo spustelėjimu www.carlot.lt internetinėje svetainėje rezervuokite Jums patikusį automobilį.
  2. Pasirinkę sau patogų laiką, atvykite į "Carlot" automobilių aikštelę, esančią Vilniuje, Gariūnų g. 49, ir norimą automobilį apžiūrėkite realiai bei išbandykite jį kelyje.

Ar galima rinktis ilgalaikę automobilio nuomą, kuri būtų ilgesnė nei 60 mėnesių?

Taip, galima rinktis ilgalaikę automobilio nuomą, kuri būtų ilgesnė nei 60 mėn., tačiau, po 60 mėn., nurodytais kontaktais turite susisiekti su mumis dėl sutarties pratęsimo.

Kodėl turėčiau rinktis "Carlot" automobilių nuomos paslaugas?

Automobiliai išsimokėtinai, automobilių išperkamoji nuoma, automobilių ilgalaikė nuoma ir įsigijimas – tai "Carlot" teikiamos paslaugos, kuriomis pasinaudoti itin greita ir paprasta! Mūsų tikslas – kad kiekvienas klientas, nepaisant individualių pageidavimų, keliamų transporto priemonei, ar esamos finansinės situacijos, galėtų vairuoti savo svajonių automobilį.

Prekiaujame tvarkingais automobiliais, kurių techninė apžiūra yra reguliariai atnaujinama. Kad būtumėte tikri, jog įsigyjate Jums tinkamiausią transporto priemonę, siūlome bandomąjį važiavimą, taip pat galimybę susipažinti su dominančio automobilio istorija. O, pageidaujant, galima ir papildoma automobilio techninė diagnostika, aktuali perkantiems naudotą transporto priemonę. Siūlome platų naudotų automobilių asortimentą, atitinkantį visus svarbiausius kriterijus: kokybę, kainą, patogumą, saugumą.

Pasinaudokite mūsų siūlomomis net keliomis finansavimo galimybėmis, kurios leidžia atsiskaityti už transporto priemonę reguliariai mokamomis mėnesinėmis įmokomis. "Carlot" bendradarbiauja su įvairiomis finansų įstaigomis bei automobilių nuomos bendrovėmis, kurių teikiamais lizingo ar išperkamosios automobilių nuomos pasiūlymais galite pasinaudoti nedelsdami.

Kontaktai

Gariūnų g. 49, (415 aikštelė), Vilnius
+370 601 56 203
I-V: 09:00-18:00
VI: 08:00-15:00
VII-Nedirbame
CARLOT viskas taip paprasta
 SURASKITE SAVO SVAJONIŲ AUTOMOBILĮ 

Raskite savo svajonių automobilį mūsų kataloge arba automobilių stovėjimo aikštelėje. Tačiau jei neradote to, ko norėjote – praneškite mums ir mūsų konsultantai padės surasti jūsų svajonių automobilį.

 PASIRAŠYKITE PIRKIMO SUTARTĮ 

Prieš pirkimo-pardavimo sutartį – patikrinkite automobilį patys, sužinokite automobilio istoriją iš pardavėjo arba paprašykite atlikti pakartotinę diagnostiką.

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais bei siekiant pagerinti svetainės funkcionalumą.   Daugiau informacijos rasite   Slapukų politikoje
Priimti slapukus
Carlot 2024
×
flag
+370 601 56 203